Fotowoltaika ŁukóW

Swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców Łukowa.

Z programem Mój Prąd możesz otrzymać 5000 zł dofinansowania na instalację fotowoltaiczną jak i zarówno odliczyć ją od podatku dochodowego.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie programu:

W zakresie instalacji fotowoltaicznych współpracujemy z wiodącymi dostawcami technologii:

Fotowoltaika Łuków

Specjalizujemy się projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych na obszarze Łukowa i okolicznych miejscowości. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz dedykowany projekt systemu fotowoltaicznego dla domu mieszkalnego lub gospodarstwa rolnego. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie inwestycji, włącznie z wnioskowaniem o dotację w ramach programu „Mój Prąd”.

Czytaj więcej

Darmowy prąd ze słońca

Własna, przydomowa mikroinstalacja fotowoltaiczna pozwala produkować bezpłatny prąd, wykorzystując energię docierającą do Ziemi z promieni słonecznych. Nasza oferta fotowoltaiki w Łukowie pomaga mieszkańcom miasta całkowicie uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej oraz przerw w dostawach prądu po stronie dystrybutorów. Domowa elektrownia słoneczna to prosty system o całkowicie bezobsługowym działaniu, który pozwoli obniżyć wysokość rachunków za prąd nawet o 95%.

Tylko 4 proste kroki dzielą Państwa od posiadania własnej, domowej instalacji PV, która dzięki dotacji z programu „Mój Prąd” zwróci się jeszcze szybciej, stanowiąc mniejsze obciążenie domowego budżetu.

  1. Bezpłatna konsultacja z ekspertami Air Construction.
  2. Projekt inwestycji oraz analiza.
  3. Montaż fotowoltaiki na dachu lub na gruncie.
  4. Zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego oraz uruchomienie.

Panele fotowoltaiczne – Łuków

Ze względu na sprzyjający klimat oraz wysoki stopień średniego nasłonecznienia, dla inwestycji takich jak fotowoltaika Łuków jest wręcz idealnym miejscem. Potwierdzają to wysokie uzyski mocy projektowanych przez nas instalacji PV na tym obszarze oraz opinie zadowolonych klientów. Każdy projekt fotowoltaiczny jest przez nas wykonywany z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów, począwszy od inwertera poprzez odpowiednio wydajne panele, aż po niezbędne akcesoria montażowe i pozostałe elementy instalacji. Wieloletnia gwarancja na wszystkie elementy systemu oraz wykonane prace montażowe to najlepsze potwierdzenie niezawodności naszych realizacji.

Fotowoltaika w Łukowie – najlepsza inwestycja dla domu

Już dziś gorąco zachęcamy do kontaktu w sprawie omówienia szczegółów i technicznych aspektów Państwa przyszłej instalacji fotowoltaicznej Łukowie. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie, kompleksowo zajmując się niezbędnymi formalnościami. Po Państwa stronie pozostaje jedynie satysfakcja z posiadania ekologicznej instalacji, pozwalającej w efektywny i bezpieczny sposób produkować darmowy, „zielony” prąd ze słońca.