Fotowoltaika Siedlce

Swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców Siedlc.

Z programem Mój Prąd możesz otrzymać 5000 zł dofinansowania na instalację fotowoltaiczną jak i zarówno odliczyć ją od podatku dochodowego.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie programu:

W zakresie instalacji fotowoltaicznych współpracujemy z wiodącymi dostawcami technologii:

Fotowoltaika w Siedlcach

Firma Air Construction świadczy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Udzielamy pełnego wsparcia na każdym etapie, od zaproponowania najlepszych w danym przypadku rozwiązań, przez wykonanie projektu, transport elementów oraz montaż, aż po prace serwisowe. Zajmujemy się zarówno konstrukcjami wolnostojącymi, jak i dachowymi. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Posiadamy duże doświadczenie, a o naszej renomie świadczą liczne opinie dotychczasowych klientów.

Czytaj więcej

Panele fotowoltaiczne Siedlce – dlaczego warto?

Odnawialne źródła energii, czyli np. światło słoneczne, zyskują na popularności z wielu powodów. Należy do nich troska o środowisko. W społeczeństwie rośnie świadomość tego, że zasoby ropy, gazu czy węgla nie są nieograniczone, a ich spalanie – proces niezbędny do przetworzenia na prąd elektryczny – powoduje emisję niebezpiecznych substancji do atmosfery. Tymczasem energia słoneczna jest powszechnie dostępna, w pełni odnawialna i praktycznie darmowa. Potrzeba jedynie instalacji fotowoltaicznej, która przetwarza światło na gotowy do użytku prąd elektryczny. Można z niego korzystać na bieżąco lub magazynować na później albo sprzedawać nadwyżki zgodnie z obowiązującym prawem. Właśnie dlatego w Siedlcach fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Panele słoneczne to już teraz powszechny widok w tych okolicach, a nowych instalacji ciągle przybywa. W samym 2020 roku moc wszystkich polskich instalacji fotowoltaicznych wzrosła o niemal 2,5 kMW do poziomu blisko 4 kMW.

Fotowoltaika Siedlce – najlepsza inwestycja dla Ciebie

Koszt wydajnych paneli słonecznych sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zależy to, oczywiście, od wielkości systemu. W przypadku jednorodzinnego domu z czwórką mieszkańców będzie to raczej wydatek rzędu ok. 15 000 złotych. To duża inwestycja, która jednak pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Biorąc pod uwagę niskie koszty eksploatacyjne instalacji – najczęściej ograniczające się do regularnych przeglądów – oraz wysokie i stale rosnące ceny prądu, po pewnym czasie zwraca się cały koszt inwestycji. Najczęściej okres ten wynosi ok. dziesięciu lat, a po tym czasie można cieszyć się niemal darmowym prądem. W mieście takim jak Siedlce fotowoltaika jest dostępna prawie dla każdego, dzięki różnym programom dofinansowania, pozwalającym uzyskać znaczną część kwoty potrzebnej do zakupu instalacji. Jeśli zatem interesują Państwa panele fotowoltaiczne, w Siedlcach istnieje możliwość skorzystania z naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.