Klimatyzacja Łuków

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem renomowanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Jako lider rynku gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu. Dysponujemy wszystkimi typami klimatyzacji. Swoją oferte kierujemy również do mieszkańców Łukowa.

W naszej ofercie znajdują się następujące klimatyzatory i systemy klimatyzacji: 

klimatyzator ścienny
klimatyzator podsufitowy
klimatyzator kasetonowy
klimatyzator kanałowy
klimatyzator przypodłogowy
system
MULTI | VRV

Oferujemy w ciągłej sprzedaży sprzęt następujących marek:

Polecamy

AUX FREEDOM

AUX HALO

LG STANDARD PLUS

Klimatyzacja Łuków

Firma Air Construction od blisko dwudziestu lat działa w branży klimatyzacji. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie, które pozostawili nasi dotychczasowi klienci. Współpracujemy wyłącznie z najbardziej zaufanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować, że w naszym asortymencie dostępny jest jedynie sprawdzony sprzęt, charakteryzujący się najlepszą wydajnością oraz największą bezawaryjnością. Nasza oferta obejmuje także szereg dodatkowych usług, z których warto skorzystać dla własnego komfortu i pewności, że wszystko przebiegnie szybko oraz sprawnie. Staramy się zapewnić jak najbardziej kompleksowe działania, obejmujące zarówno doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej w danym przypadku klimatyzacji, jak i transport, montaż oraz późniejsze prace serwisowe. Stosujemy nowoczesne, często innowacyjne metody, co dało nam status jednej z czołowych firm instalacyjnych. Współpracujemy zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwami: sklepami, biurami, punktami usługowymi, innymi zakładami pracy oraz instytucjami publicznymi. Działamy na szerokim obszarze, obejmującym Łuków i okolice.

Czytaj więcej

Jaką wybrać klimatyzację?

W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje klimatyzatorów, w tym ścienne, podsufitowe i przypodłogowe, kanałowe, kasetonowe oraz wiele innych. Wybierając urządzenie, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego moc i upewnić się, że jest wystarczająca do konstrukcji danego budynku, czyli wielkości pomieszczeń, poziomu izolacji ścian czy usytuowania okien, wpływającego na wewnętrzne nasłonecznienie. Trzeba zatem brać pod uwagę liczne czynniki, a następnie wyciągnąć z nich właściwe wnioski. Można wspierać się internetowymi poradnikami, ale tak naprawdę nic nie zastąpi eksperta, który swoim doświadczonym okiem sprawdzi całe pomieszczenie. Dlatego właśnie zachęcamy wszystkich zainteresowanych montażem klimatyzacji w Łukowie do skorzystania z naszej kompleksowej oferty. Gdy już poznamy miejsce prac, zajmiemy się profesjonalnym przygotowaniem go do montażu. Klimatyzatory okienne wymagają dopasowania nowego okna, a do pozostałych urządzeń instalowanych na stałe należy wyciąć odpowiedni otwór w ścianie. Warto pamiętać, że samodzielnie wykonany montaż przeważnie skutkuje utratą gwarancji producenta, zwiększając jednocześnie ryzyko awarii. Nasi fachowcy posiadają wymagane uprawnienia do instalacji, więc warto im zaufać i pozostawić wszystko w naszych rękach.