Klimatyzacja Siedlce

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem renomowanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Jako lider rynku gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu. Dysponujemy wszystkimi typami klimatyzacji. Swoją usługi wykonujemy również w Siedlcach.

W naszej ofercie znajdują się następujące klimatyzatory i systemy klimatyzacji: 

klimatyzator ścienny
klimatyzator podsufitowy
klimatyzator kasetonowy
klimatyzator kanałowy
klimatyzator przypodłogowy
system
MULTI | VRV

Oferujemy w ciągłej sprzedaży sprzęt następujących marek:

Polecamy

AUX FREEDOM

AUX HALO

LG STANDARD PLUS

Nasza firma zalicza się do liderów w branży dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych. Dysponujemy wyłącznie popularnymi i zaufanymi markami, które spełniają wszelkie wymagania z zakresu wytrzymałości, wydajności oraz energooszczędności. Właśnie tym powinna wyróżniać się profesjonalna klimatyzacja Siedlce są miastem, które może bezproblemowo skorzystać z naszej oferty. Z przyjemnością przeprowadzimy instalację systemu pod wskazanym przez klienta adresie.

Czytaj więcej

Montaż każdego rodzaju klimatyzacji w Siedlcach

Proponujemy nie tylko nowoczesne urządzenia, ale również zaprojektowanie całej sieci klimatyzacji. Opracowanie odpowiedniej sieci jest kluczowe dla wydajności. Dlatego nasze biuro projektowe dokładnie analizuje dane, aby powstająca klimatyzacja w Siedlcach nie sprawiała żadnych problemów podczas eksploatacji.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biur, punktów handlowych, zakładów przemysłowych i wszystkich innych zakładów pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie wymagania mają konkretne miejsca. Dostosowujemy więc wszystkie projekty pod dany obiekt. To dzięki temu zamontowana przez naszych specjalistów klimatyzacja sprawdzi się niezależnie od typu pomieszczeń oraz ich przeznaczenia. Urządzenia dobierane są pod kątem wydajności.

Co więcej, dysponujemy własną kadrą techniczną oraz montażową, a także flotą transportową i magazynem urządzeń. Dla naszych klientów oznacza to nieprzedłużający się termin realizacji wraz z bezpiecznym przewiezieniem jednostek klimatyzacji do miejsca docelowego.

Szybki serwis klimatyzacji w Siedlcach

Specjalnością naszej firmy jest również kompleksowa obsługa inwestycji w formacie full service. Po zamontowaniu systemu zajmiemy się wszystkimi kwestiami związanymi z ich funkcjonowaniem. Dlatego w przypadku awarii czy drobnych usterek pojawimy się na miejscu, aby serwis klimatyzacji w Siedlcach zbadał sprawę oraz dokonał napraw. Klienci mogą liczyć na nas o każdej porze, niezależnie od problemu.

W ramach usług przeprowadzimy też regularne monitorowanie stanu technicznego klimatyzacji, włącznie z wymianą filtrów, nabijaniem, dezynfekcją, sprawdzaniem szczelności i wieloma innymi czynnościami kontrolnymi.

Jeśli chodzi o serwis klimatyzacji Siedlce są na dobrej pozycji. Dzięki naszej błyskawicznej oraz taniej pomocy można utrzymać instalację w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy korzystne rozwiązania.