Klimatyzacja Siedlce

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem renomowanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Jako lider rynku gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu. Dysponujemy wszystkimi typami klimatyzacji. Swoją usługi wykonujemy również w Siedlcach.

W naszej ofercie znajdują się następujące klimatyzatory i systemy klimatyzacji: 

klimatyzator ścienny
klimatyzator podsufitowy
klimatyzator kasetonowy
klimatyzator kanałowy
klimatyzator przypodłogowy
system
MULTI | VRV

Oferujemy w ciągłej sprzedaży sprzęt następujących marek:

Polecamy

AUX FREEDOM

AUX HALO

LG STANDARD PLUS

AirConstruction to lider w branży dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych. Dysponujemy wyłącznie popularnymi i zaufanymi markami, które spełniają wszelkie wymagania z zakresu wytrzymałości, wydajności oraz energooszczędności. Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji w Siedlcach oraz okolicznych miejscowościach.

 

KLIMATYZACJA – PROJEKT SZYTY NA MIARĘ

 

Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy proponować naszym Klientom usługę idealnie dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb. Mamy duże doświadczenie w realizacji systemów klimatyzacji zarówno domowych, biurowych, jak i handlowych czy przemysłowych. Doskonale wiemy, że każde pomieszczenie wymaga indywidualnego podejścia i dedykowanych rozwiązań.

 

MONTAŻ KAŻDEGO RODZAJU KLIMATYZACJI SIEDLCE I OKOLICE

 

Proponujemy nie tylko nowoczesne urządzenia, ale również zaprojektowanie całej sieci klimatyzacji. Opracowanie odpowiedniego systemu jest kluczowe dla wydajności procesu. Dlatego nasze biuro projektowe dokładnie analizuje dane i warunki obiektu, aby montowana klimatyzacja była bezawaryjna i efektywnie działała przez wiele lat.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biur, punktów handlowych, zakładów przemysłowych i wszystkich innych zakładów pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie wymagania mają konkretne miejsca. Dostosowujemy więc wszystkie projekty pod dany obiekt. To dzięki temu zamontowana przez naszych specjalistów klimatyzacja sprawdzi się niezależnie od typu pomieszczeń oraz ich przeznaczenia. Urządzenia dobierane są pod kątem wydajności.

Co więcej, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną oraz montażową, a także flotą transportową i magazynem urządzeń. Dla naszych klientów oznacza to nieprzedłużający się termin realizacji wraz z bezpiecznym przewiezieniem jednostek klimatyzacji do miejsca docelowego.

 

SZYBKI SERWIS KLIMATYZACJI W SIEDLCACH

 

Jak wszystkie urządzenia elektroniczne, tak i klimatyzatory mogą ulegać różnego rodzaju usterkom. I choć profesjonalny montaż klimatyzacji i wysokiej jakości sprzęt znacznie minimalizują ryzyko awarii, warto wyrobić sobie nawyk regularnego serwisowania.

Nie jest to jedynie kwestia sprawnej i efektywnej pracy urządzenia, ale również zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających, w których pracuje klimatyzacja.

Ze względu na swoją specyfikę, klimat wewnątrz klimatyzatora sprzyja namnażaniu się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych, takich jak bakterie, wirusy czy zarodniki grzybów. Cykliczne odgrzybianie klimatyzacji to gwarancja oddychania czystym i świeżym powietrzem.

Jak często robić przegląd klimatyzatora? Najlepiej dwa razy do roku. W ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać urządzenie w czystości oraz z wyprzedzeniem wykryć ewentualne usterki.

AirConstruction, czyli serwis klimatyzacji w Siedlcach, to kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie montażu klimatyzatorów i ich serwisowania. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i fachową pomoc opartą na wieloletnim doświadczeniu.

W ramach usług przeprowadzimy regularne monitorowanie stanu technicznego klimatyzacji, włącznie z wymianą filtrów, nabijaniem, dezynfekcją, sprawdzaniem szczelności i wieloma innymi czynnościami kontrolnymi.

Jeśli chodzi o serwis klimatyzacji, Siedlce są na dobrej pozycji. Dzięki naszej błyskawicznej oraz taniej pomocy można utrzymać instalację w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy korzystne rozwiązania.