Klimatyzacja Warszawa

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem renomowanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Jako lider rynku gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu. Dysponujemy wszystkimi typami klimatyzacji.

W naszej ofercie znajdują się następujące klimatyzatory i systemy klimatyzacji: 

klimatyzator ścienny
klimatyzator podsufitowy
klimatyzator kasetonowy
klimatyzator kanałowy
klimatyzator przypodłogowy
system
MULTI | VRV

Oferujemy w ciągłej sprzedaży sprzęt następujących marek:

Polecamy

AUX FREEDOM

AUX HALO

LG STANDARD PLUS

Klimatyzacja Warszawa

Air Construction to centrum zaopatrzenia firm i domów w pełną gamę urządzeń klimatyzacyjnych od najlepszych producentów. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców stolicy oraz okolicznych miast na terenie województwa mazowieckiego. Rozmaite systemy, jakie integruje w sobie klimatyzacja Warszawa uznaje za efektywne sposoby zapewniania komfortowej temperatury w pomieszczeniach. Kompleksowość oferty Air Construction wyraża się w asortymencie wszystkich typów klimatyzacji uzupełnionym o profesjonalną usługę montażu i serwisowania układu. W mieście Warszawa klimatyzacja spełnia szczególną funkcję, a sprzęt wykorzystywany do tego celu powinien odpowiadać na wyśrubowane kryteria jakościowe. Dlatego w Air Construction wykorzystujemy naszą ekspertyzę i znajomość opinii klientów w celu rygorystycznej selekcji klimatyzatorów. Oferowane przez nas urządzenia takich marek jak Hitachi, Sevra, LG, AUX zyskały uznanie odbiorców na całym świecie, co stanowi dla nich najlepszą rekomendację. Od poszczególnych elementów składowych szerszego systemu, określanego ogólnie jako klimatyzacja do domu Warszawa oczekuje funkcjonalności, wydajności, oraz niskich wymogów poboru prądu. Klimatyzacja w Warszawie i okolicach stanowi główną sferę naszej wieloletniej działalności, podczas której pomogliśmy już setkom osób w doborze najlepszych rozwiązań.

Czytaj więcej

Klimatyzacja w okolicach Warszawy

Nie tylko Warszawa docenia nasze systemy chłodzące określane jako klimatyzacja Mińsk Mazowiecki oraz Sokołów to dynamicznie rozwijające się miasta, które poszukują efektywnych i ekonomicznych rozwiązań na rzecz optymalnej temperatury wewnętrznej. Klimatyzacja w Mińsku Mazowieckim przybiera najczęściej formę klimatyzatorów ściennych, oferujących dobrą relację jakości do kosztów zakupu i montażu, a także pozwalających na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Klimatyzacja w Sokołowie zyskuje na popularności dzięki urządzeniom podsufitowym, będącym tak częstym wyposażeniem biur, instytucji samorządowych czy punktów usługowych. Naszą ofertę, jaką stanowi klimatyzacja Sokołów ceni za niezwykle szeroki zakres oferowanych usług, a także doskonały jakościowo asortyment, wpisujący się w potrzeby większości użytkowników.

Proponujemy również klimatyzację do biur w Warszawie, która rodzi nieco inne wymogi odnośnie do wydajności. Przestrzenie biurowe wielkich korporacji wymagają stosowania zintegrowanych rozwiązań, łączących kilka urządzeń jednocześnie dla większej efektywności. Klimatyzacja do biura Warszawa to oferta wymagająca indywidualnego podejścia, a także stworzenia strategii omawianej na bieżąco z klientem.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Oferowana dla Warszawy klimatyzacja, poza sprzedażą samego oprzyrządowania, zawiera profesjonalne usługi serwisowe i konserwacyjne. Gwarantują one bezproblemowe działanie układu, a pojawiające się usterki jesteśmy w stanie szybko wyeliminować i przywrócić sprawność. Czynności jakich wymaga klimatyzacja serwis Warszawa przeprowadza z najwyższą starannością, wykazując się krótkimi terminami napraw. Proponujemy czyszczenie, odgrzybianie oraz naprawę każdego elementu układu klimatyzacji. Serwis klimatyzacji do domu w Warszawie pozostaje równie ważny co usługa dla firm. Nasz serwis klimatyzatorów w Warszawie zdobył powszechne uznanie za uczciwe podejście do każdego zlecenia i skuteczność proponowanych rozwiązań. Dlatego jeżeli chodzi o serwis klimatyzacji Warszawa to miasto, gdzie mogą Państwo skorzystać z kompletnej usługi, podczas której oferujemy pomoc i szybki czas reakcji.

Montaż klimatyzacji Warszawa

Oprócz serwisu klimatyzacji w Warszawie, w Air Construction prowadzimy również montaż klimatyzacji. Rozmaite rodzaje klimatyzatorów wymagają innych technologii montażowych, a także dopasowania zakresu prac do możliwości danej lokalizacji. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie praktyczne w montażu klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Fachowość usług montażowych to podstawa efektywnego działania klimatyzacji w długim terminie. Proponowany przez nas pakiet na montaż klimatyzacji Warszawa ceni za kompleksowe podejście oraz spełnianie wszelkich standardów technologicznych.