MONTAŻ

Wiemy, jak trudny jest wybór odpowiedniego klimatyzatora czy systemu klimatyzacji. Zależy nam, aby Twój wybór był świadomy, a dobór odpowiedniego urządzenia oparty na kompleksowej analizie danego pomieszczenia czy obiektu.

Podchodzimy indywidualnie i staramy się przeprowadzić wizję lokalną u Klienta, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że zarówno estetyka, jak i koszty nie będą odbiegały od Państwa oczekiwań.

Zatrudniamy ludzi dysponujących wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie doboru urządzeń oraz projektowania wydajnych instalacji klimatyzacji i wentylacji. Nasi instalatorzy posiadają Świadectwa Kwalifikacji w zakresie napraw i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych, zawierających substancje kontrolowane . Prawidłowy montaż klimatyzacji wymaga odpowietrzenia instalacji freonowej i usunięcia z niej wilgoci oraz sprawdzenia szczelności układu. Świadczymy usługi montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych na terenie całej Polski.

Montaż klimatyzacji przynosi wiele korzyści domownikom. Nowoczesny klimatyzator służy przede wszystkim do schładzania pomieszczeń latem, ale może też dogrzewać wnętrze zimą. Dodatkowo oczyszcza powietrze nawiewane do wnętrza.

Poprawnie wykonany montaż klimatyzacji zapewni efektywne działanie całego układu.

Zapraszamy naszych szanownych klientów do nowego Show Room’u z urządzeniami klimatyzacyjnymi.