Oferta Łosice

Instalacje PV, systemy ogrzewania, klimatyzacyjne i wentylacyjne oraz rekuperacja Łosice

Dystrybucja oraz montaż klimatyzacji, a także systemów wentylacyjnych, ogrzewania i fotowoltaicznych to trzon działalności AirConstruction. We wspomnianej dziedzinie wyspecjalizowaliśmy się na przestrzeni przeszło 15 lat obecności na rynku na tyle, iż obecnie nasza firma postrzegana jest jako jeden z liderów wśród wszystkich funkcjonujących w kraju firm projektowo-instalacyjnych. Dysponując nowoczesnym, bogato wyposażonym zapleczem sprzętowym, obszernymi magazynami urządzeń oraz własnymi ekipami montażowymi i kadrą techniczną, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną i w pełni kompleksową pomoc przy realizacji niemal dowolnych projektów na terenie Łosic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszej oferty.
Czytaj więcej

Sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji Łosice i okolice

Firma AirConstruction jest przodującym w Polsce dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych pochodzących z oferty renomowanych, światowych marek. Klimatyzacja uwzględniona w ramach naszego asortymentu obejmuje sprzęt od firm takich jak m.in. Aux, Sevra, LG, Mitsubishi Electric czy Hitachi. W zależności od Państwa życzenia, poszczególne z ich modeli mogą występować w wariancie MULTI | VRV, ściennym, podsufitowym, kasetonowym, kanałowym lub przypodłogowym. Ponadto w kwestii takiej jak klimatyzacja Łosice są miastem obsługiwanym przez nasz w bardzo szerokim zakresie. W ramach niego naszym klientom, oprócz samej sprzedaży czy usługi montażu, zapewniamy również profesjonalny i kompleksowo przeprowadzany serwis klimatyzacji, a także doradzamy w kwestii doboru urządzeń odpowiednich w stosunku do ich indywidualnych oczekiwań i możliwości.

Nowoczesna i dopasowana do potrzeb klienta wentylacja Łosice oraz miejscowości sąsiadujące

Oferta naszej firmy to nie tylko dystrybucja, serwis czy montaż klimatyzacji, Łosice stanowią bowiem obszar, w obrębie którego dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów cieszy się także wentylacja mechaniczna. Tę oddajemy do Państwa dyspozycji w wielu zróżnicowanych wariantach, w każdym przypadku bazujących jednak na najnowocześniejszych w branży technologiach oraz wysokiej jakości podzespołach. Dostępne u nas centrale wentylacyjne sygnowane są logo najwybitniejszych z działających na globalnym rynku producentów, takich jak m.in. VBW, Klimor, VTS, Komfovent, Ekozefir czy Venture Industries Group. Są to wysokowydajne, niezawodne w działaniu i ekonomiczne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w dowolnym biurze czy obiekcie mieszkalnym. Osobną, lecz powiązaną z poruszoną wcześniej sekcją naszego asortymentu specjalizacją naszej firmy jest również rekuperacja, o którą na życzenie klienta jesteśmy w stanie rozszerzyć proponowane systemy wentylacyjne.

Specjalistyczne pompy ciepła Łosice i miasta ościenne

Pompa ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych, a przy tym również efektywnych rozwiązań grzewczych możliwych do zastosowania w obiektach zarówno przemysłowych, jak i mieszkalnych czy biurowych. Warunkiem uzyskania jej optymalnej sprawności jest jednak odpowiednio opracowany projekt, właściwe wykonanie instalacji, a także wysoka jakość samego urządzenia. W związku z tym firma AirConstruction zapewnia Państwu kompleksowe, fachowe i zupełnie bezpłatne wsparcie doradcze, bazujące m.in. na profesjonalnych programach doborowych. Dodatkowo same pompy ciepła pozyskujemy od sprawdzonych producentów, oferując je w czterech różnych – możliwych do precyzyjnego dopasowania do Państwa potrzeb – wariantach, tj.: split, monobloc, wysokotemperaturowe, a także split plus zbiornik CWU.

Realizowana w szerokim zakresie fotowoltaika Łosice

Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Łosice są miastem, na którego terenie zapewniamy kompleksową obsługę w odniesieniu do projektowania instalacji, ich wykonywania, a także ewentualnego serwisowania. Naszą specjalizacją jest fotowoltaika w wydaniu systemów zarówno wolnostojących, jak i tych montowanych bezpośrednio w obrębie dachów. Chcąc uzyskiwać ich możliwe najwyższą wydajność, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość, wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości panele fotowoltaiczne pochodzące od liderów branży, takich jak chociażby REC, SunPower, Panasonic, Longi, EXE czy wspomniane już wcześniej LG.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

KLIMATYZACJA

WENTYLACJA

POMPY CIEPŁA

FOTOWOLTAIKA

Nasza oferta oparta jest na kompleksowej obsłudze naszych klientów, zaczynając od projektu instalacji, poprzez montaż urządzeń, kończąc na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

PROJEKT

MONTAŻ

SERWIS