Oferta Węgrów

Nasza firma od 15 lat dostarcza innowacyjne, skuteczne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania oraz fotowoltaiki. Doświadczenie oraz wysoka jakość usług pozwalają nam się utrzymać w gronie krajowych liderów firm projektujących i instalujących takie systemy. Stale współpracujemy z siecią Rossmann, a także innymi renomowanymi przedsiębiorstwami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na instalację oraz serwis klimatyzacji.
Czytaj więcej

Klimatyzacja Węgrów

Systemy klimatyzacji to niezbędny element wyposażenia każdego biura, sklepu czy zakładu produkcyjnego, jednak zyskują także na popularności wśród osób prywatnych. Dzięki takim urządzeniom można utrzymać idealne warunki do pracy lub wykonywania innych czynności niezależnie od pory roku. Nasza firma należy do wiodących dystrybutorów produktów najbardziej popularnych marek, jak Daikin, LG czy Mitsubishi. Dysponujemy wszystkimi rodzajami klimatyzacji. Jeżeli interesuje Państwa nie tylko zakup, ale też montaż i serwis klimatyzacji Węgrów to miasto, w którym świadczymy takie usługi. Profesjonalny montaż klimatyzacji to gwarancja poprawnego funkcjonowania oraz zmniejszenia ryzyka awarii. Dlatego właśnie w kwestii takiej, jak montaż klimatyzacji Węgrów może liczyć na nasze wsparcie. Ponadto świadczymy usługi z zakresu serwisu klimatyzacji, niezbędne w przypadku tego rodzaju urządzeń.

Wentylacja Węgrów

Chętnie wybieraną alternatywą dla klimatyzacji okazuje się wentylacja, która nie tylko poprawia parametry powietrza w pomieszczeniach, lecz także dokonuje jego wymiany, doprowadzając do wnętrza świeże powietrze. Również w tym przypadku stawiamy na systemy wiodących producentów, jak Klimor, Komfovent czy Ekozefir. Asortyment staramy się dobierać w taki sposób, aby znajdowały się w nim przede wszystkim modele o największej wydajności. W naszym katalogu są jednak dostępne wszystkie typy wentylacji mechanicznej. Szczególnie polecamy rozwiązanie, jakim jest rekuperacja. To szczególny rodzaj wentylacji, w którym zostaje znacznie zminimalizowana utrata ciepła i energii, poprzez oddawanie ogrzanego powietrza. Pozwala to na zmniejszenie wydatków związanych z ogrzewaniem domu lub biura. Jeśli chcą Państwo skorzystać z możliwości, jakie daje rekuperacja Węgrów to miasto, w którym zajmujemy się projektowaniem oraz montażem takich instalacji.

Nowoczesne pompy ciepła Węgrów

Istnieje wiele sposób na ogrzanie budynków mieszkalnych, przemysłowych lub biurowych. Wśród wszystkich aktualnie dostępnych rozwiązań to właśnie pompy ciepła okazują się tym najbardziej efektywnym oraz ekologicznym. Inwestycja tego rodzaju wiąże się z koniecznością wykonania odpowiedniego projektu i dobrania właściwych w danym przypadku urządzeń, jednak koszty eksploatacyjne są tak niskie, że poniesione wcześniej wydatki zwrócą się poprzez znaczące obniżenie rachunków za ogrzewanie. W naszej ofercie dostępne są kompletne urządzenia grzewcze, wyposażone w czynnik chłodniczy R32, gwarantujący najwyższą wydajność. Tego rodzaju pompa ciepła pracuje nawet przy bardzo niskich, ujemnych temperaturach. Asortyment obejmuje także urządzenia typu monoblok, split oraz pompy wysokotemperaturowe. Wszystkie modele pochodzą z najnowszych katalogów najbardziej renomowanych producentów. Zachęcamy także do skorzystania z usług montażu i serwisu.

Fotowoltaika Węgrów

Rosnące ceny prądu oraz wzrastająca troska o środowisko to główne przyczyny popularności, jaką od kilku lat cieszą się panele fotowoltaiczne. Instalacje tego typu zapewniają częściową lub całkowitą niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Węgrów to miasto, w którym takie instalacje stają się codziennym widokiem. Także dzięki nam. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o tego rodzaju systemy. Zapewniamy pełne wsparcie na etapach projektowania, dobrania odpowiednich urządzeń, montażu oraz serwisu instalacji, a nawet pomocy w uzyskaniu dofinansowania z programu Mój Prąd. W naszym katalogu znajdują się produkty największych producentów paneli, jak LG czy Panasonic. Fotowoltaika to przyszłość energetyki, dlatego warto już dziś w nią zainwestować i cieszyć się tanim prądem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

KLIMATYZACJA

WENTYLACJA

POMPY CIEPŁA

FOTOWOLTAIKA

Nasza oferta oparta jest na kompleksowej obsłudze naszych klientów, zaczynając od projektu instalacji, poprzez montaż urządzeń, kończąc na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

PROJEKT

MONTAŻ

SERWIS