Pompy ciepła Łuków

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Łukowa.

W naszej ofercie znajdują się następujące rozwiązania: 

SPLIT
monobloc
wysokotemperaturowa
split plus zbiornik CWU

Pompy ciepła łączą w sobie trzy zalety: komfort użytkowania, niskie koszty eksploatacji oraz spełnienie wymogów środowiskowych. To właśnie dlatego zyskują coraz większą popularność w całej Polsce. Jeśli chodzi o pompy ciepła Łuków jest tego dobrym przykładem. Właśnie tutaj można zobaczyć zwiększone zainteresowanie tematem. Naszą ofertę kierujemy więc również do mieszkańców Łukowa.

Czytaj więcej

Nowoczesne pompy ciepła w Łukowie

W naszym asortymencie znajdują się pompy ciepła typu powietrze-woda, które pochodzą od uznanego na świecie producenta, czyli LG Electronics. Osiągają one najwyższą wydajność grzewczą poprzez zastosowanie bezpiecznego (i przyjaznemu środowisku naturalnemu) czynnikowi chłodniczemu R32. W efekcie pompa pracuje nawet w ekstremalnie niskich temperaturach (-25ºC), a podgrzewana przez nią woda może osiągnąć aż 65ºC.

Równie ważny, co sama klasa urządzenia, jest prawidłowy montaż. Zatrudniamy w celu profesjonalnej instalacji specjalistów, którzy bezbłędnie zaplanują, a następnie wykonają zlecenie. Dzięki temu pompy ciepła w Łukowie mogą pracować z maksymalną wydajnością przez jak najdłuższy czas. Świadczymy przy tym usługi serwisowe. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z eksploatacją dostarczonych przez nas urządzeń.

Zalety stosowania pomp ciepła w Łukowie

Na samym początku warto zwrócić uwagę na koszt użytkowania systemu. W porównaniu z kotłami gazowymi mowa o oszczędnościach sięgających nawet blisko 50%. Montaż nie jest też tak kłopotliwy, jak w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Nie trzeba bowiem tworzyć dla pomp ciepła komina, kotłowni czy instalacji gazowej. To przekłada się na kolejne oszczędności. Inwestycja zwraca się po zaledwie kilku latach.

Nie mniejsze znaczenie ma bezpieczeństwo. Pompy ciepła są proste w obsłudze i niezawodne. Ich przydatność liczy się dekadach. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu nie ulegają awariom tak często, jak alternatywne urządzenia, co również oddala konieczność częstego serwisowania. Na dodatek działają bez dodatkowego paliwa. Oznacza to, że w przypadku jakiejkolwiek usterki nie stwarzają zagrożenia wybuchu czy podpalenia.

Do tego wszystkiego należy jeszcze dodać, że doskonale współdziałają z instalacjami fotowoltaicznymi. Jeśli chodzi o pompy ciepła Łuków jest miastem, które może bardzo wiele skorzystać na profesjonalnej instalacji. Dlatego gorąco zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Wszelkie pytania na temat pomp, ich ceny czy montażu odpowiemy po skontaktowaniu się z nami telefonicznie lub mailowo. Przy okazji doradzimy wybór modelu.