Pompy ciepła Siedlce

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Siedlc.

W naszej ofercie znajdują się następujące rozwiązania: 

SPLIT
monobloc
wysokotemperaturowa
split plus zbiornik CWU

Niezawodne pompy ciepła w Siedlcach

Oferujemy nowoczesne, markowe pompy ciepła w Siedlcach, będące doskonałym źródłem energii do mieszkań, domów oraz biur. Są one ekologicznym rozwiązaniem, dzięki któremu z łatwością można zoptymalizować oraz ograniczyć koszty ogrzewania.

Czytaj więcej

Warto zauważyć, że system ogrzewania to jeden z najważniejszych elementów, o których trzeba pomyśleć w trakcie budowania domu. To od niego zależy, jaki komfort odczują osoby przebywające w pomieszczeniach i mieszkające w budynku przez cały rok. Do największych korzyści pompy ciepła można zaliczyć fakt, że nie wymaga ona spalania innego dodatkowego paliwa, aby mogła działać. To czyni z niej urządzenie ekologiczne i nowoczesne.

Pompy ciepła polecamy tym wszystkich, którzy chcą dbać o środowisko naturalne, a przy tym posiadać niedrogie w utrzymaniu źródło ciepła. Oferujemy kompleksową obsługę od wyboru właściwego urządzenia, poprzez projekt, montaż oraz obsługę serwisową. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać optymalną pompę ciepła pod konkretny budynek. Właściwie zaprojektowany oraz zainstalowany system nie wymaga znacznych ilości energii elektrycznej do działania. Okazuje się, że pobór prądu to ok. 25% całości, reszta energii czerpana jest ze źródeł odnawialnych.

Ekologiczne pompy ciepła

Trzeba odnotować, że oferowane przez nas pompy ciepła typu powietrze-woda nie generują jakichkolwiek zanieczyszczeń czy spalin. Uważa się je za jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań dostępnych współcześnie. Klienci decydujący się na tego rodzaju urządzenia powinni mieć świadomość, że realnie przyczyniają się do poprawy jakości powietrza.

Nasze urządzenia posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Użytkownik może wygodnie sterować wieloma parametrami pompy ciepła za pomocą zainstalowanego na ścianie termostatu lub pilota. Można je też bez problemu połączyć z innowacyjnymi systemami inteligentnych domów, zapewniając jeszcze większą swobodę sterowania temperaturą w budynku. Jeżeli więc chodzi o wydajne pompy ciepła Siedlce są miastem, gdzie proponujemy błyskawiczny montaż i pełen zakres usług dla naszych klientów.

Pompy ciepła polecamy osobom budującym własny dom, ale także tym, którzy mieszkają już w domach i pragną zainstalować nowy system ogrzewania. Urządzenia bez problemu będą współpracować z już istniejącą instalacją.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami.