Pompy ciepła Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła w Warszawie.

W naszej ofercie znajdują się następujące rozwiązania: 

SPLIT
monobloc
wysokotemperaturowa
split plus zbiornik CWU

Pompy ciepła Warszawa

Wśród rozwiązań zapewniających ogrzewanie domu jednorodzinnego, pompy ciepła plasują się na pierwszych miejscach pod względem efektywności, niskich kosztów eksploatacyjnych, a także wieloletniej trwałości. Proponowane w Air Construction pompy ciepła Warszawa od lat uznaje za skuteczny domowy system grzewczy, co wyraża się rosnącym zainteresowaniem inwestorów indywidualnych. Zastosowanie pomp ciepła nie ogranicza się jednak wyłącznie do domów jednorodzinnych, gdyż urządzenia te doskonale sprawdzają się do ogrzewania przestrzeni biurowych i przemysłowych. Uniwersalność korzystania z pomp ciepła oraz doskonała jakość produktów z oferty Air Construction otwierają nowe możliwości w dziedzinie ogrzewania. Optymalizacja kosztów grzewczych, jaką gwarantują pompy ciepła, wciąż pozostaje bezkonkurencyjna. Pompy ciepła w Warszawie stanowią jedyne źródło ogrzewania w rosnącej liczbie domów czy siedzib firmowych, wpisując się w nurt ekologiczny i wykorzystując zasoby naturalne.

Czytaj więcej

Zalety pompy cieplnej

Zasada działania pompy ciepła nie opiera się na generowaniu energii, tak jak ma to miejsce w przypadku kotłowni. Pompa ciepła czerpie energię z zasobów naturalnych, wykorzystując do tego ciepło niżej położonego gruntu czy wody. Prąd wymagany jest tylko do napędzania cyrkulacji ciepła, a jego udział w całym procesie nie przekracza 20% całkowitego zapotrzebowania na energię. 80% energii cieplnej jest pozyskiwane ze źródeł odnawialnych. Niezaprzeczalne zalety ekologiczne nie miałyby jednak znaczenia, gdyby nie szła za tym wysoka efektywność systemu ogrzewania. Odpowiednio prowadzony montaż pomp ciepła w Warszawie daje gwarancję, że cały system będzie wykazywał się sprawnym działaniem i zapewni 100% zapotrzebowania na ciepło nawet podczas bardzo niskich temperatur na zewnątrz. Pompy ciepła charakteryzują się najwyższą klasą energetyczną. Poza tym są urządzeniami całkowicie autonomicznymi, a ich trwałość określana jest na 50 lat.

Pompy ciepła Mińsk Mazowiecki

Naszą ofertę rozszerzamy na okoliczne miasta w województwie mazowieckim. Jako jeden z najważniejszych odbiorców naszych usług na pompy ciepła Mińsk Mazowiecki od lat podejmuje wysiłki na rzecz modernizacji systemów ogrzewania i dopasowania ich do wymogów ekologicznych. Pompy ciepła w Mińsku Mazowieckim sprawdzają się idealnie w firmach i domach, stanowiąc kompletny system ogrzewania lub uzupełniony o energię z paneli fotowoltaicznych. Połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła jest w stanie zapewnić całkowitą niezależność energetyczną i zerowe rachunki za prąd oraz ogrzewanie. Wszystkim klientom zainteresowanym naszą ofertą zapewniamy bezpłatny dobór urządzenia, wynikający z analiz prowadzonych w programie komputerowym. Nasi specjaliści służą fachową pomocą podczas ustalania parametrów instalacji, a także przeprowadzają skuteczny montaż pomp ciepła Warszawa i okoliczne miejscowości otrzymują od nas kompleksowy pakiet ofertowy, opierający się na sprzęcie od uznanych na całym świecie producentów.

Montaż pomp ciepła Warszawa

Proponujemy montaż pomp ciepła typu Split, Monobloc, Split ze zbiornikiem CWU oraz wersji wysokotemperaturowej. Duży zakres asortymentu gwarantuje dostosowanie technologii do wymagań dla danej lokalizacji. Analiza potrzeb użytkownika stanowi fundament pod skuteczną inwestycję, dlatego już na samym początku oferujemy specjalistyczną pomoc dla każdego klienta. W Warszawie doskonale spisują się pompy ciepła typu powietrze – woda, służące jako kompletne urządzenia grzewcze. Zastosowany w tym układzie wymiennik ciepła odpowiada za przenoszenie energii zarówno do instalacji cieplnej, jak i do zbiornika z wodą, służącego do użytku wewnętrznego. Montaż tego typu pomp zapewnia pełną wydajność nawet przy temperaturach – 25 stopni. Pompy ciepła stanowią zatem nie tylko wydajny system grzewczy, lecz gwarantują również znaczne oszczędności już od pierwszego roku funkcjonowania. W Air Construction dajemy pewność dokładnego montażu, co przekłada się na bezawaryjność i zachowanie pełnej wydajności podanej w specyfikacji. Pompy ciepła w Warszawie zyskują na popularności, a oferta Air Construction przybliża ten doskonały system ogrzewania dla inwestorów indywidualnych i firmowych.