Pompy ciepła

Pompa ciepła jest najbardziej efektywnym i ekologicznym rozwiązaniem, jakie możemy zastosować jako źródło ciepła oraz CWU w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.
Przy prawidłowym zaprojektowaniu, wykonaniu instalacji i eksploatacji, nie generują żadnych dodatkowych kosztów, przyczyniając się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie.
Dobór pomp, jako podstawowe i jedyne źródło ciepła w budynku stało się już standardem i zostało stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących ekologicznych i niedrogich w utrzymaniu źródeł ogrzewania, które całkowicie lub częściowo bazują na odnawialnych źródłach energii. Oferujemy bezpłatny dobór urządzenia w oparciu o specjalistyczne programy doborowe.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą najlepszych produktów w tej kategorii.

Pompa ciepła typu powietrze-woda

Kompletne urządzenie grzewcze, które oferuje najwyższą wydajność grzewczą dzięki czynnikowi chłodniczemu R32. Wymiennik ciepła przenosi ciepło generowane przez jednostkę zewnętrzną do zbiornika z bieżącą wodą, zapewniając ciepło oraz gorącą wodę wewnątrz. Pompa ciepła pracuje nawet przy ujemnych temperaturach sięgających -25°C oraz podgrzewa wodę nawet do 65°C.

W naszej ofercie znajdują się następujące rozwiązania: 

SPLIT
monobloc
wysokotemperaturowa
split plus zbiornik CWU

Nasze lokalizacje: