Wentylacja

Wentylacja i systemy wentylacyjne są w dzisiejszym świecie głównym czynnikiem oceny komfortu w budynkach mieszkalnych oraz halach. Cyrkulacja powietrza jest niezbędna do utrzymania powietrza w odpowiednich parametrach.

Wentylacja mechaniczna polega na nawiewaniu i usuwaniu zużytego powietrza. Jest ona niezależna od warunków zewnętrznych. Ponadto możemy regulować ilość powietrza nadmuchiwanego czy też wyciągowego oraz jego temperaturę.

Wentylację mechaniczną możemy podzielić na dodatkowe podgrupy, czyli wentylację ogólną, wentylację nawiewną, wentylację wyciągową i wentylację nawiewno-wyciągową.

W naszym asortymencie znajdziecie wysokowydajne urządzenia wykorzystujące wymienniki przeciwprądowe, obrotowe lub krzyżowe, które sprawdzą się w każdym obiekcie mieszkalnym oraz biurowym.

Oferujemy niezawodne centrale wentylacyjne płaskie, podwieszane, które w szczególności warto wykorzystać w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni użytkowej. Można je z łatwością zamontować w przestrzeni międzystropowej, bezpośrednio pod sufitem.

Proponowane modele wyróżniają się wysoką wydajnością, jednocześnie zachowując wyjątkowo kompaktowe rozmiary. Dzięki nim objęte instalacją pomieszczenia będą się wyróżniać zdrowym oraz czystym powietrzem, które będzie regularnie wymieniane przez nasze urządzenia.

Polecamy sytemy wentylacyjne wiodących marek:

Nasze lokalizacje: